preskoči na sadržaj
Djelatnici

Učitelji (razredna nastava)
Jelena Acman, učiteljica razredne nastave
Đurđica Božić, učiteljica razredne nastave
Zorana Brnas,  učiteljica razredne nastave
Vlatka Divić, učiteljica razredne nastave
Ivona Ević, učiteljica razredne nastave (Z)
Vesna Javorović, učiteljica razredne nastave
Tihana Kolić, učiteljica razredne nastave
Mateja Majdanac, učiteljica razredne nastave
Adela Miletić, učiteljica razredne nastave
Natalija Oštarčević-Filipić, učiteljica razredne nastave
Andrea Paić-Majdić, učiteljica razredne nastave
Anna Parlov-Tkalčević, učiteljica razredne nastave
Petra Rozmarić, učiteljica razredne nastave (Z)
Ksenija Šafran, učiteljica razredne nastave
Davorka Šnur, učiteljica razredne nastave
Sanela Weber, učiteljica razredne nastave
Dorjana Buntić, učiteljica razredne nastave u produženom boravku
Marija Barišić, učiteljica razredne nastave u produženom boravku
Branka Duduković, učiteljica razredne nastave u produženom boravku
Nikolina Mock, učiteljica razredne nastave u produženom boravku
Milena Prodanović, učiteljica razredne nastave u produženom boravku
Mirta Vidmar, učiteljica razredne nastave u produženom boravku
Lucija Vinski, učiteljica razredne nastave u produženom boravku

Učitelji (predmetna nastava)
Vesna Novak, učiteljica hrvatskog jezika
Helena Marić, učiteljica hrvatskog jezika
Mia Matasić, učiteljica hrvatskog jezika (Z)
Ivana Koren Madžarac, učiteljica likovne kulture
Mirela Mlinarec, učiteljica glazbene kulture
Zvjezdana Spasić, učiteljica engleskog jezika
Ena Šarić, učiteljica engleskog jezika
Ivana Pandža, učiteljica engleskog jezika
Ana Peran, učiteljica engleskog jezika
Jasna Peršun-Reškovac, učiteljica francuskog jezika
Tea Kovačević, učiteljica francuskog jezika
Mirjana Čonka, učiteljica matematike
Renata Svedrec, učiteljica matematike
Miro Ojvan, učitelj matematike
Mario Pavličević, učitelj matematike i informatike
Ivana Mušterić, učiteljica fizike
Silvija Škoda, učiteljica prirode i biologije
Maja Čeliković, učiteljica kemije
Renate A. F. Op den Camp, učiteljica geografije i povijesti
Filip Matijević, učitelj povijesti
Irena Prša, učiteljica geografije i povijesti
Ljubomir Vidanović, učitelj tehničke kulture i informatike
Ilija Matoš, učitelj tehničke kulture i informatike
Dragan Katunar, učitelj tjelesne i zdravstvene kulture
Željka Mešić, učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture
Ornela Ališić, vjeroučiteljica
Martina Rašpolić, vjeroučiteljica
Kristina Sajković, vjeroučiteljica

              
Stručna služba
Davorka Zadravec-Komšić, ravnateljica
Mirna Filković, pedagoginja
Maja Matuza Babojelić, profesor-logoped
Martina Šimić, knjižničarka 
             
Administrativno - tehničko osoblje
Jadranka Gabre, voditelj računovodstva
Josipa Meašić, mag. iur., tajnik školske ustanove
Vjeran Đurić, domar
Željko Murat, domar
Ružica Aleksa, pomoćna kuharica
Mandica Kasumović, kuharica
Ana Kurtović, kuharica (Z)
Ana-Marija Žganjer, kuharica
Mandica Kovač, spremačica
Martina Mandić, spremačica (Z)
Ančica Ivanetić, spremačica
Mara Lujić, spremačica
Silva Rimarčuk, spremačica

 

Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Jelena Acman
  • Ružica Aleksa
  • Ornela Ališić
  • Marija Barišić
  • ANAMARIJA BLAŽANIN
  • Đurđica Božić
  • Zorana Brnas
  • Dorjana Buntić
  • Mirjana Čonka
  • Vlatka Divić
  • Branka Duduković
  • Vjeran Đurić
  • Ivona Ević
  • Mirna Filković
  • Jadranka Gabre
  • Gordana Horvat
  • Ančica Ivanetić
  • Vesna Javorović
  • Mandica Kasumović
  • Dragan Katunar
  • Tihana Kolić
  • Mandica Kovač
  • Tea Kovačević
  • Ana Kurtović
  • Mara Lujić
  • Mateja Majdanac
  • Helena Marić
  • MIA MATASIĆ
  • Filip Matijević
  • Ilija Matoš
  • Maja Matuza Babojelić
  • Željka Mešić
  • Adela Miletić
  • Mirela Mlinarec
  • Nikolina Mock
  • Željko Murat
  • Jelena Narančić
  • Vesna Novak
  • Renate Amalia Francisca Op den Camp Aralica
  • Natalija Oštarčević Filipić
  • Andrea Paić-Majdić
  • Ivana Pandža
  • Anna Parlov Tkalčević
  • Jasna Peršun Reškovac
  • Martina Piršljin
  • Milena Prodanović
  • Irena Prša
  • Martina Rašpolić
  • Silva Rimarčuk
  • Petra Rozmarić
  • Zvjezdana Spasić
  • Maja Stipinović
  • Renata Svedrec
  • Ksenija Šafran
  • Ena Šarić
  • SILVIJA ŠKODA
  • Davorka Šnur
  • Ljubomir Vidanović
  • Mirta Vidmar
  • Lucija Vinski
  • Sanela Weber
  • Davorka Zadravec - Komšić
  • Ana Marija Žganjer
Tražilica



Kalendar
« Rujan 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji


Virtualna knjižnica

Korisni linkovi
Facebook

e-Dnevnik

CARNnet

Sluzbene stranice





preskoči na navigaciju